>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Rregullat e Forumit !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiRoS'
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 142
Join date : 16/11/2008
Age : 27
Location : n'Mitrovicë

MesazhTitulli: Rregullat e Forumit !!   Sun Nov 16, 2008 1:39 pm

Vizitor dhe Antar/e te nderuar te forumit Riniakh, para qe te filloni
te postoni se pari lexoni rregullat e ketij FORUMI.

1.Ndalohen Ofendimet apo sharjet personale ndaj antareve te ketij Forumit.Ndalohen rreptesisht postimet te cilet kan per qellim te shajn me fjal banale(ofenduese) drejtperdrejt ndonje antar te ketij forumi.
Shkelja e kesaj pike do sjell si pasoj paralajmerimi per perjashtim (BANN) nga Riniakh.

2.Se pari ju kisha lut para se te postoni, te prezantohuni te forumi
"Prezantohu" ne menyre qe te njihemi me mire me njerin tjeterin.

3.Kush ben ndo1 attempt kunder forumit dhe tenton te luaj,do luajme dhe Ne me IP e tij!

4. Jo postime pornografike.
Ndalohen postimet me permbajtje pornografike (shkrime, foto, lidhje ne faqe te tilla etj).
Shkelja e kesaj pike te rregullores te sjell deri tek paralajmerimi per perjashtim.

5. Temat e nejta (me te njejten tematik etj), Bashkohen, Transferohen ose Fshihen.
Postimet qe beni duhet ti perkasin temes perkatese si dhe gjithasthu kategoris perkatese. Ne te kundert postimi do te ndryshohet, ose fshihet, ose tema do te transferohet.

6.Ç'do atempt(tentim) për t'u futur në forum kur ju keni një BAN të përkohshëm duke u ri-regjistruar me një emër tjetër që nuk është në ban list ose ndrrimi i IP per ti shpëtuar IP Ban ose ndërrim te emailit për t'i shpëtuar E-mail BAN, do të çojë në BAN përgjithmonë. Këtu përfshihet edhe postimi si anonim.

7.Ne qofte se ju mendoni se keto paralajmerime(rregulla) jan te paqendrueshme, ju jeni me se te pritur te kontaktoni nje Admin, vendimi i tyre eshte perfundimtar.

8.Fjalet banale, ofendimet dhe ato orale (fyerjet) nuk lejohen...(nje veprim i tille i perseritur disa here mund te rezultoje ne ndalimin e hyrjes ne forum).

9.BAN përgjithmonë jepet vetëm kur ne nuk na jepet asnje mundësi tjetër përveçëse kjo, dhe konsultim me anetarë do të bëhët para se të merret vendimi.

10.S.Moderatoret ,Moderatoret dhe Adminet kane te drejte qe te fshijne apo editojne mesazhet qe kane tipare kercenuese, sharese apo ofenduese

11.KETO RREGULLA QE SHERBEJNE PER MIREMBAJTJEN E FORUMIT DO ZBATOHEN ME RREPTESI DHE PA HEZITIM

12.Firma juaj (ne profil) nuk duhet te permbaje fjale ofenduese, banale, sharese .

13.Kur deshiron qe te reklamosh WebSiten Tende duhet te kesh 15 postime ne te kundertem postimi do te fshihet ose editohet nga Moderatort e ketij forumi.

14.Nese keni ndonje koment mund te kontaktoni ndonje prej Adminave.

15.SHPRESOJ QE DO TI RESPEKTONI RREGULLAT QE TE MOS KEMI KEQKUPTIME APO KOMPLIKIME..
ME RESPEKT STAFFI Riniakh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://riniakh.lolforum.net
 
Rregullat e Forumit !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Hyrje .:. :: Rregullat ne Forum-
Kërce tek: