>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Film për jetën e Roger Moore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Film për jetën e Roger Moore   Sun Nov 30, 2008 8:53 pmMemoaret e Sir Roger Moore do të shndërrohen në një fil hollivudian, ndërsa Johnny Deep mund ta luajë rolin e aktorit që luajti James Bondin.
Dy kompani filmike amerikane janë në konkurrencë për të fituar të drejtën e krijimit të skenarit nga libri “My Word Is My Bond”, të cilin aktori e ka botuar në tetor të këtij viti.

Detajet autobiografike të Moore përfshijnë edhe bashkaktorët e tij gjatë viteve të pesëdhjeta dhe gjashtëdhjeta, Elizabeth Taylor, Lana Turner dhe David Niven.

“Dy kompani filmike janë shumë të interesuara që të realizojnë një film i cili do të flasë për kohë para se ai luajti James Bondin. Ende nuk dihet kush do ta luajë rolin e Sir Roger, por ai u ka thënë miqve të tij se është admirues i madh i Johnny Depp”, ka thënë një burim për “WENN”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Film për jetën e Roger Moore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: