>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 [ Mësim ] Site verifikojm e-mail !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiRoS'
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 142
Join date : 16/11/2008
Age : 27
Location : n'Mitrovicë

MesazhTitulli: [ Mësim ] Site verifikojm e-mail !   Tue Dec 02, 2008 12:48 pm

-Fillojm e hapim një Email psh. ne yahoo.com.
-Shkojm www.yahoo.com de Sign Up.
1. Tell us about yourself...
My Name - Emri De Mbiemri Juaj
Gender - Gjinia Juaj
Birthday - Datlindja Juaj
I live in - Shteti ku jetoni
2. Select an ID and password
Yahoo! ID and Email - Email qe po doni me hap ne Yahoo.com
Password - Paswordi juaj
Retype Password - Prap passwordin
3. In case you forget your ID or password...
Alternate Email - Nje Email te juajen
Security Question - Cilen doni ju zgjedhne:-D
Your Answer - Pergjigjja juaj sekrete.
Just a couple more details...
Type the code shown - E Shkruani codin qe ju del ne foto :-)
Do you agree? - E Boni TICK
Dhe ne fund Create My Account
Dhe mandej shkojmë passport.net mandej shkojme Sign Up shkojme YES, dhe Continue
E-mail addres : e-mailin qe e hapet ne yahoo
Password : passwordin si deshironi ta leni ne Msn Messenger e jo ne inbox.
Question : Cilendo zgjedheni ju
Secret answer : Pergjigjen secrete
Characters: e shkruajme codin qe eshte ne Picture (foto) dhe pastaj i
plotesojme te gjitha dhe shkojme Continue dhe prap Continue dhe tash
shkoni ne inboxin e yahoo.com
Ketu: http://www.yahoo.com/r/l6
dhe vin 2 message prej passport.net dhe hyni activizoni te dyt dhe u krye!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://riniakh.lolforum.net
 
[ Mësim ] Site verifikojm e-mail !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: Sistemet Operative :: Microsoft Windows-
Kërce tek: