>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Judas Priest dëshirojnë një Grammy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Judas Priest dëshirojnë një Grammy   Sat Dec 06, 2008 12:00 am

Veteranët britanikë të muzikës metal, "Judas Priest", luten që ta fitojnë çmimin e parë Grammy në shkurt të vitit të ardhshëm që do të shënonte edhe 35 vjetorin e grupit.
Hitbërësit e këngës “Breaking the Law” janë nominuar për dy çmime Grammy: për performancën më të mirë Rok për këngën “Vision” dhe performancën më të mirë Metal për këngën “Nostradamus”. Ndërsa tash, më shumë se kurrë, ata po shpresojnë për një sukses, pas disa vitesh zhgënjim.

“Ndjehemi shumë mirë që jemi të nominuar dhe ndoshta këtë herë, pas 35 vitesh valimi të flamurit të metalit, ndoshta, po them ndoshta do ta fitojmë një çmim”, ka thënë kitaristi i grupit, Glen Tipton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Judas Priest dëshirojnë një Grammy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: