>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Paltrow: Nuk jam më yll filmi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Paltrow: Nuk jam më yll filmi   Sat Dec 06, 2008 12:01 am

Gwyneth Paltrow edhe zyrtarisht ia ka hequr vetes epitetin e “yllit filmik”, pasi që dëshiron që pjesën më të madhe të kohës t’ua përkushtojë fëmijëve të saj.
Aktorja e filmit “Shakespeare in Love” thotë se ka filluar të pushojë nga të qenit “yll filmi” që në vitin 2004 kur kishte lindur fëmijën e saj të parë, Apple, pasi që prioritetet në jetën e saj kishin ndryshuar.

Ndërsa tani është e kënaqur me realizimin e vetëm një filmi në vit dhe po mundohet të kalojë sa më shumë kohë me burrin, Chris Martin, me Apple dhe me djalin dyvjeçar, Moses. Duke bërë që puna të jetë dytësore për të.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Paltrow: Nuk jam më yll filmi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: