>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Lavrov propozon samit për sigurinë në Evropë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Lavrov propozon samit për sigurinë në Evropë   Sat Dec 06, 2008 9:58 amOslo -Ministri i Jashtëm rus Sergei Lavrov deklaroi sot në një diskutim, se Rusia mbështeti zhvillimin e një samiti për paktin e sigurisë në Evropë pas vendosjes së rregullave të lojës përballë krizës së besimit që kishte kapërcyer tashmë kufijtë. ''Nuk ka asnjë dyshim, asnjë urdhër loje të fshehur në idetë tona lidhur me paktin e sigurisë evropiane'', deklaroi Lavrov gjatë një takimi me kolegët e tij të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë, OSBE.

''Urojmë të biem dakord me rregullat për të rivendosur hap pas hapi besimin në Evropë lidhur me krizën dhe prejardhjen e të gjitha problemeve''-vijoi më tej ai në diskutim. Ideja për një samit të tillë u hodh nga presidenti francez, Nicolas Sarkozy në nëntor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lavrov propozon samit për sigurinë në Evropë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shifra tmerruese: 70.000 prostituta shqiptare sot merren me “zejën” e seksit në Evropë?!
» Sulejman Lokaj: Evropë, ndërgjegjen ku e ke?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Lajmet nga Bota-
Kërce tek: