>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 “Vetes nuk ia fali”, videoklipi i ri i Shpat Kasapit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiRoS'
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 142
Join date : 16/11/2008
Age : 27
Location : n'Mitrovicë

MesazhTitulli: “Vetes nuk ia fali”, videoklipi i ri i Shpat Kasapit   Sat Dec 06, 2008 12:52 pm

Me të reja muzikore së fundi është prezantuar edhe këngëtari nga Shkupi, Shpat Kasapi. Për audiencën televizive Shpati ka vizuelizuar këngën “Vetes nuk ia fali”. Me tekst të Bujar Idrizit dhe muzikë e orkestrim të Samir Durgutit, balada “Vetes nuk ia fali” është pjesë e albumit të fundit të këngëtarit i publikuar gjatë këtij sezoni veror. Përveç këtij projekti, Shpati do të marrë pjesë në festivalet “Mikrofoni i Artë” dhe atë të Radiotelevizonit Shqiptar. Lidhur me këtë të fundit, këngëtari në një intervistë për emisionin “Përrallë me tupan”, ka thënë se për të nuk është e rëndsishme nëse do të arrijë të fitojë që në këtë mënyrë të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin evropian të këngës “Eurosong”, por e rëndësishme është se çfarë do të prezantojë para publikut. Po në këtë emision Shpati për herë të parë është paraqitur publikisht me të dashurën e tij, modelen nga Mali i Zi, Afërdita Dreshaj. Shpati ka thënë se megjithëse janë në lidhje, ende nuk kanë menduar për fejesën.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://riniakh.lolforum.net
 
“Vetes nuk ia fali”, videoklipi i ri i Shpat Kasapit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramadan Asllani: Hasan Remniku - Kaçaku i fundit i Kosovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: