>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Orinda Huta e dashuruar, në përgatitje të një kënge dhe videoklipi të ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiRoS'
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 142
Join date : 16/11/2008
Age : 27
Location : n'Mitrovicë

MesazhTitulli: Orinda Huta e dashuruar, në përgatitje të një kënge dhe videoklipi të ri   Sat Dec 06, 2008 12:54 pm

Krahas kohës që është duke i kushtuar shkollimit, këngëtarja nga Shqipëria, Orinda Huta, është duke punuar edhe rreth realizimit të një kënge dhe videoklipi të ri. Këtë Orinda e ka bërë të ditur në një intervistë dhënë këtyre ditëve për shtojcën “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Këngëtarja ka bërë të ditur se këtë videoprojekt muzikor, për të cilin ka thënë se ka nevojë publiku, pret ta publikojë shumë shpejt. “Bëhet fjalë për një këngë të ngrohtë, gjë për të cilën ka nevojë publiku tani për tani, meqenëse po afrohet edhe dimri”, ka thënë Orinda. Sa i përket jetës private përveç që ka treguar se është e dashuruar, Orinda nuk ka folur më shumë për lidhjen e saj. “Jam e dashuruar, por nuk më pëlqen të flas shumë për lidhjen time. Më pëlqen ta kem vetëm për veten time. Të vetmen gjë që mund të pohoj për ju është se jam e lumtur që e kam në krah dikë”. Ndryshe, Huta ka thënë se tani që më nuk është 19 apo 20 vjeçe, është shumë më e kujdesshme, qoftë sa i përket veshjes apo edhe prezantimeve skenike. Por, ka këmbëngulur se është vetvetja. Këtë seriozitet ajo e ka quajtur të natyrshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://riniakh.lolforum.net
 
Orinda Huta e dashuruar, në përgatitje të një kënge dhe videoklipi të ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Alma Papamihali: Intervistë me të dashuruarën pas serenatave - këngëtaren Ermira Babaliu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: