>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiRoS'
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 142
Join date : 16/11/2008
Age : 27
Location : n'Mitrovicë

MesazhTitulli: Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu”   Sat Dec 06, 2008 1:02 pm

Britney Spears ka bërë një deklaratë tronditëse, duke pohuar se jeta e saj e re është më e keqe sesa burgu. 26- vjeçja nuk po mund të përshtatet me stilin e ri të kontrolluar të jetesës, pas ngjarjeve që nisen me qethjen e kokës dhe pasuan me rënie të njëpasnjëshme. Në një dokumentar këngëtarja amerikane ka treguar duke qarë se në jetën e saj nuk ka pasion apo gëzim. “Kam disa ditë të mira, pastaj vijnë të këqijat. Edhe kur je në burg mendon se do të vije dita që do të dalësh një ditë. Por në këtë situate ku jam, duket se s’do të mbarojë kurrë”, ka thënë Britney. Ajo mendon se ende po paguan për zhgënjimin që përcolli tek publiku me qethjen e kokës dhe humbjen e kujdestarisë së dy djemve. “I kam gjërat nën kontroll më shumë se ç’duhet. Nëse s’do të isha e kufizuar, do të ndihesha e çliruar. Duket sikur më dëgjojnë, por në fakt nuk është kështu. Nëse bën diçka të gabuar në punën tënde, mund të ecësh përpara, por mua më duhet ta paguaj për një kohë të gjatë. Nuk kam dashur të jem e burgosur, por e lirë”, shprehet këngëtarja në këtë dokumentar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://riniakh.lolforum.net
 
Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: