>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Ryva Kajtazi realizon videoklipin e ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiRoS'
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 142
Join date : 16/11/2008
Age : 27
Location : n'Mitrovicë

MesazhTitulli: Ryva Kajtazi realizon videoklipin e ri   Sat Dec 06, 2008 1:04 pm

Këngëtarja Ryva Kajtazi ka përfunduar xhirimet e videoklipit të saj më të ri “Barnatorja”, i cili menjëherë pasi që të përfundojë faza e post-produksionit do të fillojë së shfaquri nëpër televizione.
Me muzikë të Armend Rexhepagiqit dhe tekst të Aida Barakut, kënga është aranzhuar nga Florent Boshnjaku. Po ashtu me këtë këngë duhet cekur se Ryva mori pjesë në edicionin e fundit të festivalit të muzikës moderne shqiptare “Top Fest”.


“Kënga është baladë dhe besoj se do të pëlqehet nga publiku”, ka thënë Ryva për “Express Live”. Videoklipi është realizuar nga Puntort Social. Përveç videoklipit, “Ryva” është angazhuar së fundi të portretizojë Parashqevi Qiriazin në shfaqjen “Lule Shkronjat”. Premiera e kësaj shfaqjeje do të jepet në Teatrin Dodona, ndërsa regjinë e kanë bërë Agron Gërguri dhe Agim Selimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://riniakh.lolforum.net
 
Ryva Kajtazi realizon videoklipin e ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Milazim Kajtazi:Duke lexuarë përmbledhjen me poezi të mikut Agim Gashi
» Milazim Kajtazi:DITA E PARË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: