>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Krijo faqen startuese me emrin tuaj ne vend te Googles te jet emir juaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 25
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Krijo faqen startuese me emrin tuaj ne vend te Googles te jet emir juaj   Sun Dec 07, 2008 1:31 am

Se pari zgjidhni dizajnin e pastaj shenoni Ermin Psh valon edhe shko create automatikisht do te keni dizajnin me emrin tuaj dhe mund ta lini linkun me dizajn si faqe startuese si mbas deshires tuaj si psh. ne forn e googles, harrypoter, star wars, matrix cocacola etj

ja linku: http://funnylogo.info/create.asp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Krijo faqen startuese me emrin tuaj ne vend te Googles te jet emir juaj
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» “Ti, Shqipëri, më ep nderrë, më ep emrin shqipëtarë”
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"
» Kosova, vend i vogël me resurse të mëdha
» Komandant Lata: Jam i shqetësuar – nuk e di nëse dikush ka kërkuar haraç në emrin tim [video]
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: Sistemet Operative :: Microsoft Windows-
Kërce tek: