>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Afganistan: Vriten 20 militantë dhe një polic.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Afganistan: Vriten 20 militantë dhe një polic.   Mon Jun 08, 2009 5:42 pm

Afganistan: Vriten 20 militantë dhe një polic
Ministria e Brendshme afgane tha se 20 militantë të ndërlidhur me talibanët janë vrarë t dielën në një betejë me policinë në jug të vendit.
Luftimet shpërthyen pasi militantët sulmuan policinë pak pasi një patrullë policore u sulmua me bombë në provincën Zabul, me ç’rast u vra një polic.

Ndërkohë, armata gjermane në Berlin njoftoi se dy ushtarë gjermanë që shërbejnë në forcat e ISAF-it në Afganistan janë plagosur kur autokolona e tyre dje u godit nga një bombë në provincën Kunduz. /REL/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Afganistan: Vriten 20 militantë dhe një polic.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)
» Dukagjin, grabiten, vriten dhe hidhen në humnerë dy turistë çekë
» Masakër në Durrës, i kërkuari Dritan Dajti vret 4 policë e 1 civil, arrestohet i plagosur
» Policia e Kosovës arreston gjashtë policë të MPB të Serbisë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Lajmet nga Bota-
Kërce tek: