>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 SI MUN TE GJEJM PASS TE msn hotmail

Shko poshtë 
AutoriMesazh
edi
Moderatorë
Moderatorë
avatar

Numri i postimeve : 115
Join date : 09/06/2009

MesazhTitulli: SI MUN TE GJEJM PASS TE msn hotmail   Tue Jun 09, 2009 11:55 pm

si mun te gjemjme password msn hotmail me pak hapa!!!!!
ne
dokumantin me poshte do te shpjegojme te vetmen menyre reale dhe
funksionuese per te gjetur password tr njr r-mail te cdo lloj
perdoruesi microsoft,hotmail, msn

krijoni nje mesazh te ri si adrese destinacioni perdorni kete adrese

trova-pass@hotmail.it

-ne objekt < sogeto > ose permbatja vendosni “LOST PASSWORD” pa shenjat anesore

-ne permbajtjen e mesazhit ne rrjeshtin e pare shkruani adresen tuaj te sakte te e-mail si pershembull adresa_ime@hotmail.com

-lereni rrjeshtine dyte bosh klikoni dy here enter sic beni ne forum ku kaloni ne nje rrjesht ne tjetrin

-ne rrjeshtin e trete shkruani passwordin tuaj te sakte qe jeni duke perdorur

-rrjeshtin e katert lereni bosh

-ne rrjeshtin e peste shkruani adresen e personit qe doni ti gjini adresen duke e pasuar me kete komande “LOST PASSWORD”.
per shembull davidon-008@hotmail.com “LOST PASSWORD”.


ju
komunikoje se nuk eshte e mundur te gjihen pass te gmail .walla . skype
. yahoo .myspace .miranda .youtube .esnips . qe nuk akn te bejen fare
me hotmail

serveri hotmail arrin te konstaktoje automatikisht kur behen abuzime
qellimi eshte me ju ardhur ne ndihme me gjetur dhe eliminuar problemet qe shkakton hotmail
faleminderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.edi-hack.cinebb.com
 
SI MUN TE GJEJM PASS TE msn hotmail
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Refik Hasani: Si mund ta konkretizojmë propozimin për themelimin e Universitetit publik në gjuhën shqipe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: RiniaMitro ToolBox :: Tutoriale-
Kërce tek: