>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

September 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Gilardino: U largova nga Milani, por jo për para

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
edi
Moderatorë
Moderatorë
avatar

Numri i postimeve : 115
Join date : 09/06/2009

MesazhTitulli: Gilardino: U largova nga Milani, por jo për para   Wed Jun 10, 2009 2:13 pm

Sulmuesi i dikurshëm i Milanit, Alberto Gilardino, beson se një numër i madh lojtarësh largohen nga skuadrat e tyre për shkak të parave të mëdha që iu ofrohen.

Gilla u largua nga Milani sezonin e kaluar për të shkëlqyer te Fiorentina, ndërsa thotë se largimi i tij nuk ka qenë për shkak të parave.

“Kur më është dashur ta marr vendimin unë nuk kam qenë i interesuar te paratë. Thjeshtë kisha dëshirë të kthehem në formën time më të mirë”.

“Kaka dhe Ibrahimovic janë lojtarë të mëdhenj, dhe është e kuptueshme që ata mundohen të arrijnë maksimumin në karrierë”, ka thënë Gilardino.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.edi-hack.cinebb.com
 
Gilardino: U largova nga Milani, por jo për para
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ismail Kadare: Pse u largova në vitet ‘90
» Halit Bogaj: ’’Xhemail Abria- pleqnar i Kosovës’’
» Xhafer Leci:Pas pavarësisë së Shqipërisë, festa më e madhe është pavarësia e Kosovës
» Kush e ndihmoi dhe kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)
» Një 16 vjeçare bëhet nënë në minutat e para të 2015'ës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: