>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Mourinho: Kemi nevojë për tre përforcime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
edi
Moderatorë
Moderatorë
avatar

Numri i postimeve : 115
Join date : 09/06/2009

MesazhTitulli: Mourinho: Kemi nevojë për tre përforcime   Wed Jun 10, 2009 2:16 pm

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, thotë se klubi ka nevojë edhe për tre përforcime të reja, për të qenë më konkurrentë në garat në të cilat do të luajnë sezonin e ardhshëm.

Mourinho sot zhvilloi një takim me presidentin Massimo Moratti, në të cilin ka folur për planet për sezonin e ardhshëm.

“Më e rëndësishme është ajo që virtualisht është kompletuar transferimi i Motta dhe Milito. Nuk e di nëse gjithçka është e kompletuar, por së shpejti gjithçka do të dihet. Për t’u përmirësuar klubi, kemi nevojë për një sulmues, një mesfushor dhe një mbrojtës”, ka thënë Mourinho.

“Carvalho, Deco dhe Eto’o? Jo. Milito, Motta dhe një tjetër. Një mbrojtës i mirë i qendrës”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.edi-hack.cinebb.com
 
Mourinho: Kemi nevojë për tre përforcime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: