>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 NBA: Lakers shkatërrojnë Rockets

Shko poshtë 
AutoriMesazh
edi
Moderatorë
Moderatorë
avatar

Numri i postimeve : 115
Join date : 09/06/2009

MesazhTitulli: NBA: Lakers shkatërrojnë Rockets   Wed Jun 10, 2009 2:20 pm

Kobe Bryant ka shënuar pikët më të larta në ndeshje, 26, derisa Los Angeles Lakers ka deklasuar rivalin e gjysmëfinales, Houston Rockets, duke e mposhtur me rezultat 118-78 dhe duke marrë avantazhin 3-2 në serinë e ndeshjeve të play-offit të Konferencës Perëndimore.

Të tronditur nga humbja e dy ditëve më parë, 99-87, nga Rockets, Lakers kurrë nuk u dorëzuan në ndeshjen e mbrëmshme të zhvilluar në Staples Center. Spanjolli Pau Gasol kontribuoi me 16 pikë dhe 13 kërcime, dhe Andrew Bynum shënoi 14 pikë.

Aaron Brooks shënoi më të lartat për Rockets, 14 pikë. Ndeshja e gjashtë që zhvillohet të enjten, do të zhvendoset në Houston.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.edi-hack.cinebb.com
 
NBA: Lakers shkatërrojnë Rockets
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Aksidenti i Xhorxh Majkëll, zbulohet makina luksoze e shkatërruar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: