>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Gerrard më i miri sipas gazetarëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
edi
Moderatorë
Moderatorë
avatar

Numri i postimeve : 115
Join date : 09/06/2009

MesazhTitulli: Gerrard më i miri sipas gazetarëve   Wed Jun 10, 2009 2:21 pm

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, është shpallur Lojtari i Vitit në Premier League, nga Asociacioni i Gazetarëve të Sportit.

Sipas gazetarëve, Steven Gerrard është lojtari më i mirë në ligën angleze këtë sezon, duke lënë prapa dyshen e Manchester United, Ryan Giggs dhe Wayne Rooney. Gerrard to ta marrë shpërblimin më 29 maj, në një mbrëmje gala në Londër.

“Paraqitjet e Steven këtë sezon janë në nivelin më të lartë. Loja dhe dëshira e tij e kanë mbajtur Liverpoolin në luftë për titull në Ligën Premier dhe kështu do të jetë deri në fund të sezonit”, ka thënë Steve Bates, presidenti i asociacionit të gazetarëve.

“Është e qartë se Steven me të drejtë vlen prej një prej mesfushorëve më të mëdhenj të gjeneratës së tij dhe Asociacioni i Gazetarëve është i kënaqur që do ta shpërblejë kontributin e tij për klubin dhe vendin”, ka shtuar Bates.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.edi-hack.cinebb.com
 
Gerrard më i miri sipas gazetarëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: