>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Brazil: Janë gjetur 24 trupa të pajetë të udhëtarëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 25
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Brazil: Janë gjetur 24 trupa të pajetë të udhëtarëve   Wed Jun 10, 2009 2:37 pm

Brazil: Janë gjetur 24 trupa të pajetë të udhëtarëve
Ushtria e Brazilit ka njoftuar se deri tash janë gjetur 24 trupa të pajetë të udhëtarëve të aeroplanit të kompanisë Air France, i cili, para disa ditësh, u përplas në Oqeanin Atlantik, me 228 udhëtarë dhe anëtarë të ekuipazhit.
Trupat u gjetën në zonën e rrëzimit të aeroplanit, që është afro 1100 kilometra nga bregu verilindor i Brazilit.

Ekipet e kërkimit kanë gjetur edhe pjesë të mëdha të aeroplanit. Mendohet se këto mbetje do të ndihmojnë në gjetjen e “kutisë së zezë”, që do të mund të tregonte se çka kishte ndodhur me këtë aeroplan, që fluturonte nga Rio de Zheneiro për në Paris
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Brazil: Janë gjetur 24 trupa të pajetë të udhëtarëve
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Të respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhëtarëve
» Nuk heqin dorë nga greva edhe pse janë të rraskapitura
» Hilmi Saraçi: Aziz Zhilivoda luftëtar dhe udhëheqës i shquar për Shqipërinë etnike (1912 – 1994) (VI)
» Shevki Sh. Voca: Mitrovica në udhë përshkrimin e Branislav Nushiqit
» Haradinaj: Me Kosovën po udhëheqin flliqanat, sllovenët dashuri për Serbinë (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Lajmet nga Bota-
Kërce tek: