>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 5 Tricks interesante

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: 5 Tricks interesante   Sun Nov 30, 2008 1:37 am

Trik # 1
1. Hapne Notepad-in ( start - run - notepad )
2. Shkruajeni " Bush hid the facts " (pa thojza) qe do te thote

"Bush i fshehu faktet"
3. Ruaje me emrin sipas deshires
4. Hape dhe shiko rezultatet.



Trik # 2
Kesaj askush nga Microsoft nuk kan mund te jap pergjigjje bile ,as
Bill Gates !!!
Hape Microsoft Office Word (cfare do verzioni).
Dhe shkruaje " =rand (200, 99) " ( pa thojza )
Per disa sekonda pritni qe shikoni...



Trik # 3
Filmi i fshehur ne windows xp
Start/Run Dhe Shkrune Telnet towel.blinkenlights.nl


Trik # 4
Kenga ne windows xp
C:\WINDOWS\system32\oobe\images


Trik # 5
Kryje lojen per 1 second
Shkojm Start/Programs/Games/Solitare Dhe e Hapni Lojen
dhe e prekim ALT + SHIFT + 2 dhe loja mbaron
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
5 Tricks interesante
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: RiniaMitro ToolBox :: Tutoriale-
Kërce tek: