>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Fabregas nuk do ta bëjë atë që bëri Ronaldo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Fabregas nuk do ta bëjë atë që bëri Ronaldo   Fri Jun 12, 2009 12:29 pm

Mesfushori i Arsenalit, Cesc Fabregas, dëshiron të arrijë sukses në Ligën e Kampionëve me topçinjtë dhe nuk do të ndjekë hapat e Cristiano Ronaldos drejt Spanjës ose në ndonjë drejtim tjetër.
“Sigurisht e shoh të ardhmen time në Arsenal. Kam një kontratë të gjatë me klubin. Kurrë nuk do ta nënshkruaja atë, nëse nuk do të mendoja se jam i aftë ta përfundoj. Menaxheri e din se vërtet dëshiroj të qëndroj këtu”, ka thënë kapiteni i topçinjve.

“Ajo çfarë nuk mund ta ndaloni, është se çfarë njerëzit thonë për ju. Shtypi mund të shkruajë ose të thotë çfarë të dëshirojë. Këtu, nuk mund të përfshihem. Që kur isha 18-vjeçar ata e kanë thënë atë, por unë jam ende këtu”.

“Ajo që ndjej është se shpresoj se mund të jem në Arsenal edhe për shumë vite dhe të fitoj trofe të cilat nuk i kam fituar më parë, si Ligën e Kampionëve, Ligën Premier, Kupën FA. Vërtet synoj këtë pasi jam i sigurt se e ardhmja do ta sjellë”, ka shtuar spanjolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fabregas nuk do ta bëjë atë që bëri Ronaldo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: