>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Deco dëshiron të largohet nga Chelsea

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Deco dëshiron të largohet nga Chelsea   Fri Jun 12, 2009 12:29 pm

Mesfushori i Chelseat, Deco, planifikon të largohet nga Stamford Bridge pas një sezoni jo të kënaqshëm me klubin londinez.
“Kam kontratë me Chelsean, por ka edhe disa oferta nga klube të tjera. Dua të ndjehem mirë dhe kjo nuk ndodh në Chelsea. Dua të gjej një klub, i cili mund të ma rikthejë kënaqësinë e të luajturit futboll”, ka thënë portugezi me prejardhje braziliane.

Deco është lidhur me një kalim në Inter dhe ribashkim me ish-trajnerin e tij Jose Mourinho, me të cilin arriti sukses në Porto.

“Kam kontratë, dhe e di se dy klubet kanë pasur biseda. Sidoqoftë, duhet ta respektoj dhe të pres. Nuk dua të qëndroj, e kam thënë këtë. Nuk më ka pëlqyer përvoja në Chelsea”, ka shtuar Deco.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Deco dëshiron të largohet nga Chelsea
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: