>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Eto’o në Milano për të negociuar me Interin?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Eto’o në Milano për të negociuar me Interin?   Fri Jun 12, 2009 12:30 pm

Gazeta franceze "L’Equipe" shkruan se Samuel Eto’o gjatë të hënës ka qëndruar në Milano, ku ka negociuar me Interin.
Së fundi përflitet për një kalim të kamerunasit në Inter, si pjesë e marrëveshjes në të cilët Zlatan Ibrahimovic do të lëvizë në kahen e kundërt.

Jose Mourinho raportohet se një fans i lojës së Eto’o dhe u përpoq ta blejë edhe kur ishte në kreun e Chelseat.

Sipas L'Equipe, Et’o të hënën ka qëndruar në Milano në takim me Interin rreth transferimit të tij në Italië.

28-vjeçari thuhet se kërkon pagën e njëjtë sa Ibrahimovic dhe marrëveshje pesëvjeçare, e cila do t’i japë atij rreth 10 milionë euro në sezon.

I interesuar për Eto’o është edhe Mancehster City.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Eto’o në Milano për të negociuar me Interin?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: