>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Paris Hilton i gjuhet Cristiano Ronaldos?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Paris Hilton i gjuhet Cristiano Ronaldos?   Fri Jun 12, 2009 12:37 pm

Paris Hilton raportohet se ka lënë të dashurin e saj, lojtarin e bejsbollit, Doug Reinhardt, me qëllim që të mos ketë problem të bëjë hapat me yllin e futbollit, Cristiano Ronaldo.
Hilton dhe motra e saj Nicky ndoqën një ndejë në Hollywood gjatë të mërkurës, pasi bukuroshja konfirmoi se i kishte dhënë fund romancës së saj me Reinhardt.

Dhe fotografitë e marra nga klubi dhe të publikuara nga TMZ, tregojnë se Hilton tashmë ia ka vënë syrin një njeriu tjetër, Cristiano Ronaldos.

Kamerat e kanë kapur bukuroshen duke pëshpëritur, puthur dhe përqafuar yllin e qeshur, i cili është në rrugë për t’u transferuar nga Anglia në Spanjë, te Real Madrid. Hilton është larguar nga klubi me motrën e saj, por raportohet se asaj më vonë sërish i është bashkuar ylli i futbollit.

“Ai nuk mund t’ia hiqte duart asaj”, kanë thënë personat e pranishëm në klub
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Paris Hilton i gjuhet Cristiano Ronaldos?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para të shtetit shëtitje në Paris (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: