>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

September 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Usher ndahet nga gruaja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 25
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Usher ndahet nga gruaja   Fri Jun 12, 2009 12:38 pm

Këngëtari i muzikës R&B, Usher, dhe gruaja e tij Tameka Foster planifikojnë të shkurorëzohen pas dy vitesh martesë.
“In Touch” njofton se hitbërësi i këngës “Yeah!” dhe stilistja Foster janë duke jetuar ndaras qe një kohë të gjatë, ndërsa së shpejti ndarja e tyre do të legalizohet.

Dokumentet për divorc janë dërguar të enjten ne Atlanta, ndërsa ku lajm shkous vjen vetëm pas katër muajsh kur Foster pati arrest kardiak gjatë një ndërhyrje plastike në Brazil.

“Primare për Usher janë fëmijët e tij. Ai është një baba i shkëlqyer dhe dëshiron ta bëjë gjënë e duhur për ta”, ka thënë një burim i afërt me këngëtarin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Usher ndahet nga gruaja
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gruaja që bën çudira
» Gruaja e Jusuf Gërvallës: Do të doja të plakeshim bashkë
» Nga Flori Bruqi:Kush është Behgjet Pacolli ?‏
» Dasma : çifti, gruaja muslimane, burri hebru(Jews), kryeson dasmen nje i krishtere, presidenti Bill Klinton
» Gruaja që bën çudira

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: