>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 2PO2 dhe Flori nxjerrin klipin e këngës Crazy Girl

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: 2PO2 dhe Flori nxjerrin klipin e këngës Crazy Girl   Fri Jun 12, 2009 12:39 pm

Reperi 2PO2 ka nxjerrë videoklipin më të ri të këngës "Crazy Girl", të realizuar në bashkëpunim me kompozitorin e njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi.
Pas bashkëpunimeve me grupin “Tingulli 3NT” dhe në veçanti me Getin, pastaj me Elvana Gjatën, Julkën, Big Bastën etj., dhe së fundi me 2PO2, duket se Flori dëshiron ta shtyjë nën vete botën e muzikës R&B dhe Hip-Hop.

Klipi i këngës "Crazy Girl", me muzikë të Florit dhe me tekst të Besnik Canollit (2PO2), është i realizuar nga “Entermedia” dhe duket të jetë një punë e shkëlqyer e produksionit kosovar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
2PO2 dhe Flori nxjerrin klipin e këngës Crazy Girl
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Flori Bruqi: Ikona e gazetarisë kosovare, Ramiz Kelmendi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: