>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Cyrus nuk mund ta tejkalojë ndarjen nga Gaston

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Cyrus nuk mund ta tejkalojë ndarjen nga Gaston   Fri Jun 12, 2009 12:39 pm

Miley Cyrus është e dëshpëruar që lidhja e saj me Justin Gaston ka marrë fund, ashtu që është duke vuajtur që nga momenti i ndarjes.
Ylli i serialit “Hannah Montana” është ndarë nga modeli amerikan ndërsa këtë e ka konfirmuar në faqen e saj në Twitter.com, ku ka shkruar: “Zemra ime është ndarë në dysh... dhe krejt kjo për shkakun tënd”.

Pas kësaj ndarjeje aktorja/këngëtarja e re, e cila më herët ka qenë në lidhje me anëtarin e grupit “Jonas Brothers”, Nick Jonas, e ka të vështirë që të ta tejkalojë këtë gjendje.

“Lotët janë fjalët të cilat nuk mund t’i shprehë zemra... Pse dhemb aq shumë lamtumira?”, janë disa nga fjalët të cilat i ka shkruar Cyrus.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cyrus nuk mund ta tejkalojë ndarjen nga Gaston
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lufta për çlirimin dhe ndarjen nga Maqedonia: Ja skenari shqiptar
» Shokët e Atjon Zhitit nuk mund të besojnë se ai nuk jeton më (FOTO)
» Thaçi: Presidenti do të zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai që nuk e njeh veten, nuk mund ta njohë as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e të lajthiturve?!A mund të ngacmohet zjerrmi?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: