>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Brad Pitt blen pikturë 1 milion dollarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Brad Pitt blen pikturë 1 milion dollarë   Fri Jun 12, 2009 12:40 pm

Brad Pitt vërtet nuk ndjen efektet e krizës globale ekonomike, pasi aktori ka harxhuar po thuajse 1 milionë dollarë në një pikturë.
Aktori gjatë të martës ndoqi një ekspozitë të arteve në Bazel të Zvicrës, dhe raportohet se ka harxhuar plot 956 mijë dollarë në një pikturë vajore, të titulluar “Etapa”.

Punimi artistik është realizuar në vitin 1998 dhe tregon një pamje të paqartë të një vozitësi prapa një veture të kuqe garuese, me punëtorë rreth.

Pitt e kishte shikuar pikturën për disa minuta, pastaj ishte larguar një kohë dhe më pas ishte kthyer dhe kishte bërë blerjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Brad Pitt blen pikturë 1 milion dollarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: