>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Si te shkarkoni videot nga Youtube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
edi
Moderatorë
Moderatorë
avatar

Numri i postimeve : 115
Join date : 09/06/2009

MesazhTitulli: Si te shkarkoni videot nga Youtube   Sat Jun 13, 2009 12:35 pm

Shkarkimi eshte shume shume i thjeshte,pa perdorur program,faqe interneti,ose manpulim url-je.
1.Te adresa e youtubes ku do shohesh videon klik me te djathte te ekrani i zi para se te filloje te luhet video
dhe klik settings.
2.Leviz me miun shenjusin nga pozicioni ku eshte ne drejtim djathtas(unlimited).E mbyll dritaren e vogel.E len videon te luhet deri sa te mbaroje.
3.Ne perfundim te videos,kliko lart ne tools internet options/settings(nen temp files)/view files.
4.Ne dritaren qe del,klik ne view/details Klik prape ne view dhe zgjedh arrange by ..size(madhesise)
5.Shiko ne fund te listes dhe do gjesh emrin e skedarit video me emrin video...mb.
6.Klik ne get video dy her dhe ruaje save preferohet me ia nderru emrin nese nuk ia nderron kesaj tjetres video qe e ruan duhet gjithsesi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.edi-hack.cinebb.com
 
Si te shkarkoni videot nga Youtube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: RiniaMitro ToolBox :: Tutoriale-
Kërce tek: