>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Nje trick i fort per ta fshehur folderin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
edi
Moderatorë
Moderatorë
avatar

Numri i postimeve : 115
Join date : 09/06/2009

MesazhTitulli: Nje trick i fort per ta fshehur folderin   Sat Jun 13, 2009 12:38 pm

Per ta fshehur folderin vepro keshtu:
Klikojm me te djathten ne folderin qe don ta fshehesh pastaj properties pastaj costumize pastaj change icon ku dalin disa icona te cilet mud ti lësh si icon te folderit,ti diku ne mes i gjen tri icna te padukshme dhe klikon ne njeren prej tyre dhe klikon OK.Pastaj prap klikon ne shkronjat e emrit te folderit me te djathten dhe klikon rename ku e shtype mban te shtypur ALT + 255 pernjeher pra dhe edhe emri iu fshihet pra folderi humbet por ti e din vendin ku e ke lene pra klikon ne at vend ku ka mbetur.Sukses Tung.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.edi-hack.cinebb.com
 
Nje trick i fort per ta fshehur folderin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dermaku: Njeriu është më i fortë se guri e druri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: RiniaMitro ToolBox :: Tutoriale-
Kërce tek: