>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

September 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Ronaldo dhe Hilton, rundi i dytë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 25
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Ronaldo dhe Hilton, rundi i dytë   Sun Jun 14, 2009 12:35 pm

Ronaldo dhe Hilton, rundi i dytë
Superylli portugez Cristiano Ronaldo ka qëndruar sërish me trashëgimtaren e hoteleve, Paris Hilton, shkruan tabloidi britanik "The Sun".
‘Pasanikja’ ka organizuar një ndejë në shtëpinë e saj në Beverly Hills të premten mbrëma, ndërsa spekulohet se futbollisti portugez ka qenë njëri nga të ftuarit në ndejë.

Takimi i tyre i parë kishte ndodhur të mërkurën mbrëma në Hollywood, ndërkohë ishte spekuluar se ‘çifti’ kishte kaluar mbrëmjen bashkë në shtëpinë e Nicky Hilton (motrës së Paris).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldo dhe Hilton, rundi i dytë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI:30 DHJETORI DITËLINDJA IME E DYTË
» “Tragjedia Tisa”, gjendet viktima e dytë?
» Po ta jap jetën me pushkë në duar më duket porsi të lind për herë të dytë thoshte Deshmori i UçK –Së Kolë N.Mirdita
» Xhevat Rexhaj: LDK - A këndellje apo thyerja e këmbës së dytë
» Baki Ymeri:Revista Kosova në numrin e saj të dytë (2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: