>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Paketë speciale e pajisjeve me rastin e 100 vjetorit të Audi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Paketë speciale e pajisjeve me rastin e 100 vjetorit të Audi   Sun Jun 14, 2009 12:36 pm

Paketë speciale e pajisjeve me rastin e 100 vjetorit të Audi
Me rastin e festimit të 100 vjetorit të ekzistimit të Audi, kjo kompani ka vendosur që, në mesin e aktiviteteve tjera, t’u ofrojë blerësve edhe një paketë speciale të pajisjeve shtesë me të cilën do ta shënoj këtë jubile.
Paketa speciale e pajisjes do të përfshihet në modelet A3, A3 Cabriolet, A4, A6, TT, A5 Coupe, Q5 e Q7. Paketa përbëhet prej dy komponentësh - stilit dhe inovacionit.

Komponenti i stilit përmban timonin me tre yje të veshura me lëkurë dhe rrotat e aluminit të dizajnuara në mënyrë unike. Komponenti inovacion përmban dritat ksenon si dhe ato LED për kushte të ditës.

Pos këtyre që u përmendën më lartë, mund të porositen në mënyrë të veçantë ngjyrën Daytona Pearl për automjetin, ulëset sportive, kulmin e errësuar, pragjet e dekoruara në mënyrë speciale dhe tjera.

Çmimet sillen prej 2.400 deri në 6.740 euro për paketën e stilit, derisa për paketën e inovacionit prej 1.700 deri në 2.700€. Çmimet vlejnë për tregjet e Bashkimit Evropian
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Paketë speciale e pajisjeve me rastin e 100 vjetorit të Audi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» MBREMJE PERKUJTIMORE ME RASTIN E 1 VJETORIT TE VDEKJES SE AKTORIT TE MADH BEKIM FEHMIU
» Fazli Maloku: Me rastin e 12 vjetorit përkujtojmë dëshmorin: Enver Shahin Berisha
» Anton Quni flet për Gjykatën Speciale: LDK-ja nuk do ta cenojë pozitën ndërkombëtare të Kosovës
» Më rastin e Ditëlindjës te shkrimtarit dhe piktorit Arsim Kajtazit
» Më rastin e ditëlindjës se poetes:Poezi nga Puntorie Ziba

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: RiniaMitro ToolBox :: Shkencë & Teknologji-
Kërce tek: