>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Mascherano dhe Alonso nuk janë në shitje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 25
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Mascherano dhe Alonso nuk janë në shitje   Sun Jun 14, 2009 5:42 pm

Mascherano dhe Alonso nuk janë në shitje
Liverpooli ka bërë të ditur me anë të një deklarate në ueb faqen e klubit se dy mesfushorët, Javier Mascherano dhe Xabi Alonso nuk janë në shitje.
Dyshja e Liverpoolit vazhdimisht lidhet me një largim drejt Spanjës, Mascherano në Barcelona dhe Xabi Alonso në Real Madrid. Por klubi anglez thotë se dy yjet do të mbeten në Ligën Premier edhe në sezonin e ardhshëm.

“Pavarësisht shkrimeve në media dhe spekulimeve për të ardhmen e Xabi Alonsos dhe Javier Mascheranos, Liverpooli nuk ka pranuar asnjë ofertë zyrtare nga asnjë klub për këta lojtarë”, thuhet në deklaratë.

“As lojtarët në anën tjetër nuk janë në shitje, e as Liverpooli nuk ka interes nga lista e gjatë e futbollistëve nga kampionati spanjoll të cilët lidhen me një kalim në Anfield, si pjesë e marrëveshjeve”, shtohet më tej në publikim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mascherano dhe Alonso nuk janë në shitje
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nëse Agim Ramadani, Sali Çekaj... nuk janë heronj, atëherë kush janë?
» Kush janë dhjetë femrat më të pushtetshme në Kosovë?
» Nuk heqin dorë nga greva edhe pse janë të rraskapitura
» A janë këta vrasësit e policit Shemsi Gashi? (Foto)
» Sylë Mujaj:TURQIT NUK JANË ARMIQ POR HOXHA ËSHTË MATRAPAZ I RREZIKSHËM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: