>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Barca dëshiron t’ia ‘vjedhë’ Villan, Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Barca dëshiron t’ia ‘vjedhë’ Villan, Realit   Sun Jun 14, 2009 5:43 pm

Barca dëshiron t’ia ‘vjedhë’ Villan, Realit
Mediat spanjolle shkruajnë se Barcelona është duke u përpjekur ta vjedhë David Villan para hundës së Real Madridit, pasi katalanasit mbrëmë kanë dërgua ofertë në drejtim të Valencias.
David Villa është caku i tretë i Real Madridit pas dy përforcimeve të mesfushës, Kaka dhe Cristiano Ronaldo, dhe negociatat me Valencian zhvillohen tashmë disa ditë.

Por, El Mundo Deportivo thotë se negociatat janë ende të hapura, pasi Barcelona ka dërguar ofertë në momentet e fundit për David Villan. Barcelona ka dërguar ofertë prej 35 milionë funtesh për Villan, pasi e shes si të vështirë procesin e angazhimit të Zlatan Ibrahimovic.

Oferta e Realit është pak më e lartë, 37 milionë funte, por duke marrë parasysh se të dyja nuk dallojnë shumë, do të jetë vetë lojtari ai i cili do të ketë fjalën kryesore në transferim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barca dëshiron t’ia ‘vjedhë’ Villan, Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: