>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Allen në kërkim të dashurisë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Allen në kërkim të dashurisë   Sun Jun 14, 2009 5:45 pm

Allen në kërkim të dashurisë
Këngëtarja Lily Allen është në kërkim të dashurisë së re. Ajo u ka thënë shoqeve të saj që t’ia caktojnë një takim me ndonjë mashkull.
Lidhja e fundit e Allen, me shitësin e veprave artistike Jay Jopling, zgjati vetëm një muaj, ndërsa këngëtarja urren të merr pjesë vetëm në organizimet e ndryshme të të famshmëve, kështu që dëshiron me çdo kusht ta gjejë një të dashur.

“Lily urren që është vetëm. Ajo ka nevojë për një mashkull në jetën e saj. Ajo ndjehet e pasigurt kur shkon nëpër evenimente të ndryshme dhe urren që duhet të kthehet vetëm. Ajo ka nevojë për dikë që t’ia mbajë dorën gjatë kalimit nëpër qilimin e kuq”, ka thënë një burim i afërt me këngëtaren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Allen në kërkim të dashurisë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ora e dashurisë
» Marifetet që përdorin femrat pë të manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisë
» Krasniqi bën thirrje për kërkim falje publike
» Mark Preçi: Në kërkim të shtëpisë së Gjergj Fishtës
» Baki Ymeri:MAGJIA E KRISHTËRIMIT DHE DRITA E DASHURISË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: