>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham.   Sun Jun 14, 2009 5:46 pm

Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham.
‘Pasanikja’ është parë bashkë me futbollistin portugez gjatë javës që shkoi, ndërkohë që spekulohet se ajo i ka thënë Ronaldos se së bashku mund të bëhen më të famshëm se çifti Victoria dhe David Beckham.

“Ne mund të jemi të shkëlqyer bashkë. Të dy jemi aq ta famshëm, saqë mund t’ua kalojmë David Beckhamit dhe Posh Spice. Jemi më joshës dhe më të ri se ata!”, është cituar të ketë thënë Hilton nga “News of the World”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para të shtetit shëtitje në Paris (Foto)
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» "Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM
» Agron Shele:Lidhja Ndërkombëtare e Poetëve, Shkrimtarëve dhe Artistëve“PEGASI”ALBANIA
» Lidhja Ndërkombëtare e Poetëve, Shkrimtarëve dhe Artistëve- “PEGASI” ALBANIA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: