>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 City: 140 mijë funte në javë për Tevez

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 25
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: City: 140 mijë funte në javë për Tevez   Mon Jun 15, 2009 1:26 pm

City: 140 mijë funte në javë për Tevez
Manchester City duket të jetë favoriti kryesor për ta transferuar sulmuesin argjentinas Carlos Tevez.
“Sky Sports News” njofton se në dy ditët e ardhshme Manchester City, Manchester United, Liverpooli dhe Chelsea do të fillojnë bisedimet me pronarët e Tevez për mundësinë e transferimit të tij. Ndërkohë mësohet se do të përfshihet edhe një skuadër italiane dhe një spanjolle, emrat e të cilave nuk janë bërë të njohura.

Megjithatë, “The Guardian” shkruan se ‘pasanikët’ janë më pranë transferimit të Tevez, pasi që ata janë pajtuar të paguajnë 25.5 milionë funte (30 milionë euro) për të fituar shërbimet e argjentinasit, ndërkohë që mësohet se City do t’i ofrojë Tevezit 140.000 funte në javë (164.000 euro)- që është 75% më e lartë se paga e tij aktuale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
City: 140 mijë funte në javë për Tevez
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skënder R. Hoxha: Poezia për fëmijë e Hasan Hasnait - tema e motive
» Urime për Ditëlindje!
» Sukseset e fëmijëve shqiptar:DSDS Kids: Besnik singt "Someone Like You" von Adele
» Mbi 1 mijë të vdekur nga tërmeti dhe tsunami në Japoni
» Hapja e Shkollës Shqipe në 2-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, në Staten Island, dritëz Mëmëdheu për fëmijët e Diasporës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: