>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H4cK-b0y.
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 44
Join date : 17/11/2008

MesazhTitulli: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Sun Nov 30, 2008 11:41 am

Kushtet janë:

20 postime
të jeni aktiv
të mos keni vërejtje
edhe anëtarët me grad kanë të drejtë me kërku
2 her keni drejt me kerku

tung

Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pctcrew.tk
Abbi
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 26
Location : n`Mitro

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Sun Nov 30, 2008 11:47 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
H4cK-b0y.
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 44
Join date : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Sun Nov 30, 2008 12:52 pm

bes1 shkruajti:
hape nja www.riniamitro.funpic.org

u kry me ty hawer ftp edhe mysql e aktivizon ne cp

OFERTA VAZHDON
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pctcrew.tk
RelaX
Antar/e i Sukseshem
Antar/e i Sukseshem
avatar

Numri i postimeve : 80
Join date : 19/11/2008
Age : 25
Location : Mitrovic

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Sun Nov 30, 2008 3:03 pm

Nice Ofert Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniamitro.ch
RelaX
Antar/e i Sukseshem
Antar/e i Sukseshem
avatar

Numri i postimeve : 80
Join date : 19/11/2008
Age : 25
Location : Mitrovic

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Sun Nov 30, 2008 3:03 pm

E Ke Edhe Ndihmen Teme Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniamitro.ch
RelaX
Antar/e i Sukseshem
Antar/e i Sukseshem
avatar

Numri i postimeve : 80
Join date : 19/11/2008
Age : 25
Location : Mitrovic

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Sun Nov 30, 2008 11:31 pm

Qelma Mu NJo Ne Qoft Se Munesh www.riniamitro-ip.org
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniamitro.ch
H4cK-b0y.
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 44
Join date : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Mon Dec 01, 2008 10:44 am

Elvir shkruajti:
Qelma Mu NJo Ne Qoft Se Munesh www.riniamitro-ip.org

Elvir une nuk e qeli hostin .org po e qeli .funpic.org ose .funpic.de

nese dush t'a qeli www.riniamitro.funpic.org Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pctcrew.tk
RelaX
Antar/e i Sukseshem
Antar/e i Sukseshem
avatar

Numri i postimeve : 80
Join date : 19/11/2008
Age : 25
Location : Mitrovic

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Mon Dec 01, 2008 5:42 pm

ok se e kam shkru gabim e kam shkru qelma

riniamitro-ip qysh dush le te jet aty mbrapa veq riniamitro-ip veq qishtu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniamitro.ch
H4cK-b0y.
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 44
Join date : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Tue Dec 02, 2008 1:27 pm

RelaX shkruajti:
ok se e kam shkru gabim e kam shkru qelma

riniamitro-ip qysh dush le te jet aty mbrapa veq riniamitro-ip veq qishtu

ku me t'i qu te dhenat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pctcrew.tk
RelaX
Antar/e i Sukseshem
Antar/e i Sukseshem
avatar

Numri i postimeve : 80
Join date : 19/11/2008
Age : 25
Location : Mitrovic

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Tue Dec 02, 2008 2:19 pm

Te Dhenat Qoi Ne vick.y@msn.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniamitro.ch
H4cK-b0y.
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 44
Join date : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Thu Dec 04, 2008 1:48 pm

RelaX shkruajti:
Te Dhenat Qoi Ne vick.y@msn.com

spo bon ky e-mail
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pctcrew.tk
RelaX
Antar/e i Sukseshem
Antar/e i Sukseshem
avatar

Numri i postimeve : 80
Join date : 19/11/2008
Age : 25
Location : Mitrovic

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Fri Dec 05, 2008 4:42 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniamitro.ch
H4cK-b0y.
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 44
Join date : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Sun Dec 07, 2008 10:15 am

RelaX shkruajti:
ok se e kam shkru gabim e kam shkru qelma

riniamitro-ip qysh dush le te jet aty mbrapa veq riniamitro-ip veq qishtu

u kry me ty man te dhenat ne rrustembehrami@live.com. FTP edhe MySQL e aktivizon ne control panel "cP"

OFERTA VAZHDON[b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pctcrew.tk
RelaX
Antar/e i Sukseshem
Antar/e i Sukseshem
avatar

Numri i postimeve : 80
Join date : 19/11/2008
Age : 25
Location : Mitrovic

MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   Sun Dec 07, 2008 3:13 pm

Flm H4ck-b0y
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniamitro.ch
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: [Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[Ofertë] Host ne funpic.de dhe funpic.org
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Hyrje .:. :: Oferta nga RiniaKh-
Kërce tek: