>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Thu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Wed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Wed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Mon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Mon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Mon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Mon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Mon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Soni - Shpirti im binjak

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiRoS'
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 142
Join date : 16/11/2008
Age : 27
Location : n'Mitrovicë

MesazhTitulli: Soni - Shpirti im binjak   Sun Nov 30, 2008 1:14 pm

Sa here zgjohem ne mengjes
prane dritares time shkoj
dhe me koken lart ne qiell per ty mendoj

I lutem zotit per cdo dite
nga e keqja te te mbroj
derisa edhe kjo bote te ekzistoj

veç nje kenge, une s'kam me shume
qe nga vetja ta ofroj
jemi larg tani dhe krahet na mungojne

REF:
Ti do te mbetesh per shume gjate
shpirti im binjak
dhe kur se dyti te jetoj
prape do te kerkoj
sa here instikti te me zgjoj
trupin te ta prek
do bie une si floke debore
ne cdo kontinent

Ti me bere qe ti prek
eren, zjarrin edhe rete
une me ty e ndala kohen
dhe s'u ndjeva vete
sa here prape te dashuroj
pak nga ty do te provoj
por me dhimbjen do me duhet ta pranoj...

REF:
Se ti do mbetesh per shume gjate
shpirti im binjak
dhe kur se dyti te jetoj
prape do te kerkoj
sa here instikti te me zgjoj
trupin te ta prek
do bie une si floke debore
ne cdo kontinent...
ne cdo kontinent...

Kur te lindim perseri
ti do jesh dy pika shi
qe do biesh pa u ndjer ne syte e mi
une do jem shkendi ne mjegull
nje pike strehe per ty i djegur
edhe pse jetuam bashke
ne nje tjeter shekull

REF:
Ti do te mbetesh per shume gjate
shpirti im binjak
dhe kur se dyti te jetoj
prape do te kerkoj
sa here instikti te me zgjoj
trupin te ta prek
do bie une si floke debore
ne cdo kontinent...

shpirti im binjak...
trupin te ta prek
do bie une si floke debore
ne cdo kontinent...
ne cdo kontinent...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://riniakh.lolforum.net
 
Soni - Shpirti im binjak
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: RiniaMitro Multimedia :: Tekste Këngësh Shqip-
Kërce tek: